Przejdź do treści

Obrazek

Nasi Juniorzy z brązowym medalem Mistrzostw Polski Juniorów!

Bardzo miłą niespodziankę  sprawiła nam sztafeta juniorów w składzie Filip Kutyła, Jakub Grudzień i Mateusz Pietrucha, która w ostatnim dniu Mistrzostw Polski Juniorów wywalczyła brązowy medal!  Tym samym zakończyliśmy sezon 2016/2017!

10 miejsce Patryka Włodarczyka w klasyfikacji generalnej Celuj w Igrzyska w sezonie 2016/2017

Za nami już finał zawodów Celuj w Igrzyska dla kategorii młodzika i młodzika młodszego. Do ogólnej klasyfikacji liczyło się 5 biegów indywidualnych zawodników i zawodniczek. Pierwsza edycja miała miejsce w Kościelisku na początku tego roku. Rozegrano tam tylko jedną konkurencje… Czytaj dalej »10 miejsce Patryka Włodarczyka w klasyfikacji generalnej Celuj w Igrzyska w sezonie 2016/2017

Daria Gembicka w swoim pierwszym starcie w Mistrzostwach Świata Juniorek młodszych!

W środę Daria Gembicka zadebiutowała w zawodach Mistrzostw Świata Juniorek młodszych, które aktualnie odbywają się w Osrblie (SVK). Zaledwie piętnastoletnia Daria Gembicka z sześcioma pudłami zajęła 51. miejsce. Co ciekawe nasza najlepsza dotychczas wychowanka – Monika Hojnisz w swoich pierwszych… Czytaj dalej »Daria Gembicka w swoim pierwszym starcie w Mistrzostwach Świata Juniorek młodszych!