Przejdź do treści

10 miejsce Patryka Włodarczyka w klasyfikacji generalnej Celuj w Igrzyska w sezonie 2016/2017

Za nami już finał zawodów Celuj w Igrzyska dla kategorii młodzika i młodzika młodszego.

Do ogólnej klasyfikacji liczyło się 5 biegów indywidualnych zawodników i zawodniczek. Pierwsza edycja miała miejsce w Kościelisku na początku tego roku. Rozegrano tam tylko jedną konkurencje dla tych zawodników ze względu na warunki pogodowe. Druga edycja miała miejsce również w Kościelisku (20-22.01.2017). Kategorie młodzików i młodziczek wystartowały w sprincie oraz biegu pościgowym, kategorie młodzików młodszych i młodziczek młodszych w dwóch biegach sprinterskich.  Trzecia i zarazem ostatnia edycja odbyła się w Dusznikach Zdroju. Sprint oraz bieg indywidualny liczył się do klasyfikacji generalnej zawodów Celuj w Igrzyska.

W kategorii młodzika zwyciężył Marcin Zawół (MKS Karkonosze Jelenia Góra) , który wyprzedził o 10 punktów Jana Guńkę z BKSu WP Kościelisko. Na trzecim miejscu uplasował się Dawid Stanisz (IKN GÓRNIK Iwonicz Zdrój) z 213 punktami.

Najlepszym z naszych reprezentantów w tym roku okazał się Patryk Włodarczyk, który zajął 10 miejsce w Klasyfikacji Generalnej. Gratulujemy!