Przejdź do treści

Walczymy o sukces

Sponsoring naszego klubu to nie tylko inwestycja w sukces sportowy i promowanie biathlonu, ale również inwestycja w ludzi i społeczność. Przeżyj niezapomnianą przygodę, która jednocześnie wzmacnia twój biznes i przyczynia się do dobra innych. Dołącz do grona przedsiębiorców, którzy tworzą pozytywną zmianę poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu CSR.

Jako przedsiębiorca, masz wspaniałą szansę wspierać lokalne społeczności i promować wartości społecznej odpowiedzialności biznesu.
Sponsorowanie naszych zawodniczek i zawodników to doskonała strategia marketingowa, ale również wyraz troski o społeczność i jej rozwój.

Dodatkowo od 2022 roku została wprowadzona zachęta podatkowa dla przedsiębiorców, którzy angażują się w działalność społecznie pożyteczną i w ramach tego wspierają między innymi działalność sportową.
Każdy przedsiębiorca, zarówno płacący CIT jak i PIT może dzięki temu rozliczyć w podatku dochodowym 150% kosztów (100% jako koszt uzyskania przychodów i 50% jako odliczenie w ramach ulgi) poniesionych na działalność sportową, np. finansowanie klubu sportowego, czy stypendium sportowego.

WW

Daria na strzelnicy

Daria Gembicka

W sezonie zimowym 2022/2023 startowałam w:

  1. Mistrzostwach Europy Seniorów w Lenzerheide (Szwajcaria)
  2. Mistrzostwach Europy Juniorów w Madonna (Łotwa)
  3. Mistrzostwach Świata Juniorów w Shchuchinsk (Kazachstan)

Poprzez współpracę z nami, możesz przyczynić się do wzmacniania więzi społecznych. UKS Lider jest miejscem, gdzie dzieci i młodzież łączą siły, rywalizują i wzajemnie się wspierają. Twoja pomoc finansowa pozwoli stworzyć silniejsze więzi i wspólnie cieszyć się emocjami towarzyszącymi sportowym wydarzeniom, ale także naszymi zwykłymi treningami.”

Juniorzy

Boris Stanish:

„W XXIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Podkarpackie 2023 udało mi się stanąć na podium.
Współpracując z nami przyczynisz się do rozwoju młodych talentów. Odkrywania i rozwijania talentów młodych sportowców.
Poprzez sponsoring, możesz pomóc w zapewnieniu infrastruktury, treningów i edukacji, dając młodym dziewczętom i chłopcom szansę na rozwinięcie swojego potencjału i osiągnięcie sukcesu.”

Boris Stanish na zawodach

Młodziczki

Klara i Lidia Pińskowskie oraz Maja Kapiczak (MŁODZICZKI), a także Weronika Paździerz, Gaja Bochyńska i Matylda Watała (MŁODZICZKI MŁODSZE) w sezonie zimowym 2022/2023 we wszystkich rozgrywanych zawodach stawały na podium lub plasowały się w samej czołówce:

„Pomagając nam i współpracując z nami przyczyniasz się do promocji zdrowego stylu życia. Sport to nie tylko rywalizacja, ale także zdrowie i aktywność fizyczna. Sponsorując nasz klub biathlonowy, angażujesz się w promocję zdrowego stylu życia i razem z nami inspirujesz innych do podejmowania aktywności fizycznej, a dzięki temu ludzie cieszą się dobrym samopoczuciem i lepszym zdrowiem.”

„Przyczyniasz się też do budowania pozytywnego wizerunku swojej firmy. Sponsorowanie nas daje możliwość zwiększenia rozpoznawalności twojej marki i budowania pozytywnego wizerunku firmy. Przez angażowanie się w działania społeczne, pokazujesz, że twoja firma kieruje się wartościami i troszczy o otaczającą ją społeczność.”


Biathlon zimą i latem

Biathlon to nie tylko sezon zimowy. Latem odbywają się imprezy z udziałem naszych zawodników. Przykładem jest „Biathlon dla każdego”. To organizowana od 2014r. cykliczna impreza dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jednym słowem całych rodzin. W 2023r gościć będzie w 14 miejscowościach. Ilość zawodników startujących w każdym roku osiąga blisko 3000.

zawodnicy i publiczność podczas rozgrzewki na zawodach Biathlon dla każdego
zawodnicy i publiczność na zawodach Biathlon dla każdego
start zawodników podczas zawodów Biathlon dla każdego
Weronika z karabinkiem

Treningi

Często jesteśmy widoczni i przyciągamy uwagę trenując w Parku Śląskim. Jeździmy na nartorolkach a w zimie na nartach biegowych. Zdarza się, że rozkładamy nasze stanowiska strzeleckie (karabinki laserowe) i realizujemy kompletny trening.

Formy marketingowo-reklamowe

Po nawiązaniu współpracy logotyp twojej firmy możemy zamieścić na:

  • stronie internetowej klubu wraz linkiem do strony sponsora,
  • ubiorze startowym i treningowym naszych zawodniczek i zawodników
  • sprzęcie sportowym (karabin)
  • lunecie trenerskiej

W zakresie powierzchni reklamowych i możliwych form reklamy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Dariuszem Bochyńskim poprzez maila uks@lider-katowice.pl.

Trener Adam z lunetą