Przejdź do treści

Biathlon dla każdego, 13.03.2016 na Stadionie Śląskim

Zapisujemy się do zawodów! Zapraszamy również Rodziców i wszystkich naszych kibiców. Kto nie startuje ten pomaga w organizacji!

W dniu 13.03.2016 na Stadionie Ślaskim odbędą się zawody z serii Biathlon dla każdego połączone, jak każdego roku z oglądaniem i kibicowaniem naszej reprezentacji w Mistrzostwach Świata w Oslo. Tym razem kibicowanie zawodniczkom w biegu masowym. Po kibicowaniu odbędą się zawody  ze strzelaniem z karabinka laserowego. Zapraszamy wszystkich do udziału. W tym dniu nasi trenerzy będą w Oslo więc tym bardziej prosimy Rodziców o zaangażowanie się w udział w zawodach z Dziećmi. Zawodnicy – juniorzy młodsi startują PK i pomagają w organizacji.

ZAPISY TUTAJ

Więcej szczegółów na treningu!

Serdecznie informuję oraz zapraszam do udziału w zbliżających się zawodach Biathlon dla Każdego, które odbędą się w Chorzowie na Stadionie Śląskim dnia 13.03 (niedziela).

Dołączam również link, który bezpośrednio przekieruje Was do panelu zgłoszeniowego: http://bgtimesport.pl/zawody/zgloszenie/id/147

Proszę o zapoznanie się z regulaminem cyklu imprez Biathlon dla Każdego. Regulamin wraz z załącznikiem 1 i 2 znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce regulaminy, na panelu zgłoszeniowym do zawodów oraz w linkach poniżej. Aby stanąć na starcie, konieczne jest dostarczenie do biura zawodów podpisanych stosownych oświadczeń. Do zobaczenia w Chorzowie.

 

Regulamin: http://bgtimesport.pl/_files/public/pliki/RegulaminBDK2016.pdf

Oświadczenie: http://bgtimesport.pl/_files/public/pliki/Zal1BDK.pdf

Zgoda rodzica: http://bgtimesport.pl/_files/public/pliki/Zal2BDK.pdf