Krótko o biathlonie

Jeśli szukasz nowego wyzwania i lubisz aktywność fizyczną, to biathlon może być idealnym sportem dla Ciebie! Jest to dyscyplina, w której połączenie biegu na nartach z precyzyjnym strzelaniem do celu dostarcza mnóstwa emocji i satysfakcji.

Uprawianie biathlonu wymaga odpowiedniej kondycji, ale także umiejętności skupienia i opanowania. Dzięki regularnym treningom będziesz mógł poprawiać swoje umiejętności i osiągać coraz lepsze wyniki.

Nie musisz być zawodowym sportowcem, by rozpocząć przygodę z biathlonem. W naszym klubie możesz rozpocząć treningi i brać udział w zawodach na różnych poziomach zaawansowania.
Nie zwlekaj – zapisz się już dziś.

Nasz klub

UKS LIDER Katowice został założony przez Adama Kołodziejczyka w listopadzie 1998 roku. Nasz klub od początku działa przy Szkole Podstawowej nr 18 w Katowicach, z której pochodzą pierwsi członkowie klubu i pierwsi medaliści.

Aktualnie w klubie trenuje młodzież z Katowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza, Lędzin, Siemianowic. Współpracujemy z klubem KS AZS AWF Katowice oraz BOSSM Wodzisław Śląski.

Naszym celem jest szkolenie dzieci i młodzieży w biathlonie.
Od 1998 roku deklaracje członkowskie złożyło ponad 600 osób. Nasz klub wielokrotnie zdobywał pierwsze miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, a nasi wychowankowie reprezentowali Polskę na zawodach najwyższej rangi jak Mistrzostwa Świata Juniorów, Mistrzostwa Świata Seniorów czy Igrzyska Olimpijskie.

zarząd klubu

Władze klubu

Adam Kołodziejczyk Prezes
Dariusz Bochyński Wiceprezes
Dorota Potocka Sekretarz
Martyna Ziemba Członek
Daria Gembicka Członek

Dokumenty założeniowe

Statut klubu [pdf]
Zaświadczenie o wpisie do ewidencji [pdf]
Deklaracja członkowska [docx]

numer konta

i numery identyfikacyjne klubu

Konto bankowe:
Alior Bank 71 2490 0005 0000 4500 5815 4577
Licencja Polskiego Związku Biathlonu numer 2/2017
NIP 634 25 07 969, REGON 276871241

Gaja na strzelnicy
Zawodniczka na nartorolkach
Zawodniczka podczas testów wysiłkowych

Zajrzyj do nas.

Nasze zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu:
w poniedziałki, w środy i w piątki od godziny 16.30
w Szkole Podstawowej nr 18 w Katowicach.