Przejdź do treści

4 medale- 6 medalistów Mistrzostw Polski w Czarnym Borze

IMG_5162 IMG_5166 IMG_5167IMG_5185[1]

Mnóstwo emocji dostarczyli nam nasi Reprezentanci podczas ostatnich Mistrzostw Polski w Czarnym Borze. Już pierwszego dnia srebrny medal juniorów młodszych wywalczył Filip Kutyła, Daria Gembicka zajęła 5 miejsce i miłą niespodziankę sprawiła Zofia Pietrucha, która ukończyła rywalizację młodziczek na 6 miejscu. W drugim dniu mistrzostw reprezentowały nas 3 sztafety, z których dwie stanęły na podium: srebro wywalczyły młodziczki w składzie Wiktoria Smakosz, Daria Gembicka i Zofia Pietrucha oraz brąz juniorów młodszych Filip Kutyła, Szymon Kaczyński oraz Jakub Grudzień. Nasza trzecia sztafeta w składzie Piotr Leśnikowski, Robert Sarna oraz Mateusz Gembicki zajęła 8 miejsce. W trzecim dniu zawodów srebrny medal w sprincie zdobyła Daria Gembicka, 4 miejsce zajął Filip Kutyła i 5 miejsce Andrzej Guzek. Bardzo dobrze spisał się nasz najmłodszy zawodnik Olaf Stanieczek, które zadaniem było zdobycie doświadczenia oraz jak najlepsze strzelanie. Olaf poradził sobie świetnie na trasie oraz na strzelnicy. Na wyróżnienie zasługuje Robert Sarna (15 miejsce sprint) wśród juniorów młodszych.

Co ciekawe nasi wychowankowie zdobyli 5 złotych medali wśród seniorów – Monika Hojnisz 3x złoto, Marcin Piasecki 2 x złoto oraz 1 x srebro.

Dziękujemy wszystkim za godne reprezentowanie klubu!

Kolejne zawody to Mistrzostwa Polski na nartorolkach w Letohradzie w terminie 19-21.08.2016!