Przejdź do treści

Wyniki Pucharu Polski w biathlonie letnim 2015

Co prawda zima zbliża się dużymi krokami ale warto jeszcze podsumować wyniki w Pucharze Polski naszych zawodników (Lato 2015). Najwyżej z Liderowców została sklasyfikowana Daria Gembicka, która wygrała klasyfikację generalną w kategorii młodziczek młodszych, następnie 6 miejsce wśród młodziczek zdobyła Wiktoria Smakosz, 8 miejsce zajęły Oliwia Morkisz i Zofia Pietrucha wśród młodziczek młodszych, w pierwszej 10-tce znalazł się również Robert Sarna w kategorii młodzików. Najlepszy junior młodszy to Mateusz Gembicki – 15. miejsce, a najlepsi młodzicy młodsi to Łukasz Sarna i Andrzej Guzek – 11. miejsce. W generalnej klasyfikacji klubów zajęliśmy 5 miejsce w kategoriach młodzików i 11 miejsce we wszystkich kategoriach.

Podsumowanie:

Juniorzy młodsi: 15 m. Mateusz Gembicki, 18 m. Szymon Kaczyński, 20 m. Mateusz Pietrucha, 23 m. Jakub Grudzień, 26 m. Filip Kutyła

Młodziczki: 6 m. Wiktoria Smakosz

Młodzicy: 10 m. Robert Sarna, 12 m. Piotr Leśnikowski

Młodziczki młodsze: 1 m. Daria Gembicka, 8 m. Oliwia Morkisz i Zofia Pietrucha

Młodzicy młodsi: 11 m. Łukasz Sarna i Andrzej Guzek, 30 m. Mateusz Halladin, 36 m. Dawid Leśnikowski