Przejdź do treści

Daria Gembicka ze srebrem Mistrzostw Polski seniorek!

Drugi dzień MP w Czarnym Borze już za nami .
Daria Gembicka srebro w biegu sprinterskim 🥈.
Jedyna w kategorii młodziczek Klara Pińkowska z siedmioma karami zajęła 23 miejsce. W kategorii młodziczek młodszych nie zabrakło emocji . Jako pierwsza z naszych dziewczyn wystartowały Olga Stanieczek i Lidia Pińkowska , które długo plasowały się na pozycji liderek. Ostatecznie zajęły 11 i 7 miejsce. Kolejne na starcie ustawiły się Zuzanna Laszczyk oraz Weronika Paździerz . Po szybkim biegu i bezbłędnym strzelaniu Zuza ponownie znalazła się w czołówce stawki, zajmując 4 lokatę .
Weronika wykazała się mniejszą siła biegową niż w dniu wczorajszym, ponadto 3 błędne strzelania uplasowały ją ostateczni na 19 pozycji. Ogółem startowało 41 zawodniczek a więc nasza ekipa ponownie w bardzo dobrej połowie stawki.